×

צרו קשר להזמנת אירוע
לפרטים:
072-3934555

אולם לבת מצווה בשרון

אולם ל- בת מצווה בשרון – גרים במרכז ומחפשים אולם אירועים בלב השרון לחגוג את אירוע בת המצווה? הגעתם למקום הנכון! THE ONE,מתחם אירועים בשרון מעניק לנערת בת המצווה ולקרוביו חווית אירוע חד פעמית, אלגנטית, קלאסית, אך יחד עם זאת מסיבה אמתית. ב-THE ONE אנו מזמינים אתכם לערוך אירוע באווירה קסומה ומשפחתית בלב אזור השרון, חצי שעה מתל אביב וללא בעיות חנייה.

אנחנו מבטיחים עיצוב אולם מקצועי ומרהיב לבחירתכם, הגעה פשוטה מכל מקום בארץ, שירות מעולה ומדויק כמו במסעדת בוטיק גם באירועים גדולים, אוכל ברמה גבוהה, והפקה מקצועית שמאפשרת לכם לשכוח מכל הדאגות הלוגיסטיות. פשוט לשלוח הזמנות ולהגיע. הצלחת האירוע עלינו!

קרא עוד

אולם לבר מצווה בנתניה

אולם לבר מצווה בשרון – מתחם האירועים ONE ממוקם בסמוך לצומת פולג באזור השרון,  רק מהתבוננות בהזמנה לאירוע, ייווכח האורח כי ההגעה לא רק שאינה פרויקט, היא נחשבת לקלה במיוחד,  גם אורחים מקצוות הארץ עושים, כפי שהוכח לא פעם, מאמץ להגיע. לעומת זאת, אולם שממוקם בנקודה לא מוכרת וקשה לאיתור הוא אולם שמטבע הדברים מרחיק קהלים ממנו.

עיצוב האולם יספק לכם הרגשה של חו"ל אנו השקענו מאד בעיצובו של האולם, אשר מבוסס על מרחב קבלת פנים עם כל הקונסטרוקציות הנדרשות, וריהוט מעוצב בכל מקום במתחם האירועים. גם במרחב החיצוני של המתחם הושקעה מחשבה רבה בכל הקשור לעיצוב. מה שבטוח, מתחם האירועים ONE יספק בדיוק את מה שייחלתם או דמיינתם כאשר התחלתם לתכנן את אירוע בר המצווה בשרון. נסו ותיווכחו!

הפקת אירוע בר מצווה

לניסיון שלנו אין תחליף, והצוות שלנו הוא חברת ההפקות הטובה ביותר שתוכלו לבקש לאירוע שלכם. אנחנו כאן כדי להגשים את החלום שלכם, בעיצוב, באוכל, בקונספט, ובכל פרט פרט שתוכלו לחשוב עליו, וגם כמה כאלה שלא ידעתם שיש. תנו לנו ליצור עבורכם את בר המצווה שתמדי חלמתם עליה.

קרא עוד

יצירת קשר