whatsapp

אולם לחינה בשרון

לקראת החתונה נוהגים זוגות רבים גם לערוך את טקס החינה המסורתי. ברוב המקרים מספר המוזמנים לטקס זה קטן יותר מכמות האורחים שאמורים להגיע לחתונה. חשוב למצוא אולם מושלם שבו אפשר יהיה לקיים את הטקס האותנטי על כל מרכיביו.

נקודות חשובות לבדוק שמחפשים אולם לחינה

בשלב חיפוש האולם, הזוגות בוחנים כמה פרמטרים שהם מבחינתם החשובים ביותר בבחירת האולם. אולם לחינה בשרון אמור להיות במיקום נוח, שיהיה לקהל נוח להגיע, עבור אלו המגיעים ברכב שייהנו מדרכי גישה פשוטות וקלות בסמוך לכבישים המרכזיים וחניון הסמוך לאולם. מי שמגיע באמצעות הרכבת, ייהנה מדרך רגלית קצרה מתחנת הרכבת ועד האולם.

נקודה מרכזית באולם לחינה בנתניה היא אופן ניהול האירועים באולם. חדי העין יקלטו מהר מאד אם מדובר בצוות ניהול רציני ואחראי שמבצע את כל המהלכים הנדרשים, כך שהאולם יהיה ערוך ומוכן בזמן בהתאם לדרישות הייחודיות הקשורות לעריכת טקס החינה.

נראותו של האולם

טקס החינה האותנטי כולל צבעוניות רבה ולכן נראותו המעוצבת של האולם משתלבת באופן נפלא בטקס זה. במקום לחינה חלק מהטקס הוא תהלוכה של האורחים הנושאים את החתן והכלה על גבי מיטת אפיריון אותנטית ויפהפייה מהכניסה ועד מיקום הטקס עצמו כשאורחים רבים הולכים בעקבותיהם ונושאים את מגשי העוגיות המתוקות. לכן יש לוודא שיש מקום שמתאים לכך כיוון שהתהלוכה הזו אהובה מאד על הקהל ואי אפשר לוותר עליה.

לאחר קבלת ההחלטה על אולם לחינה בשרון קובעים איפה ייערך הטקס. לצורך כך דרושה פינה או רחבה די גדולה שימוקמו בה ספסלים וכסאות צבעוניים, בדרך כלל בגווני אדום, כסף או זהב. החתן והכלה והמשפחה הקרובה ישבו במקומות הללו לטקס הכול כך מרגש. בחינה בשרון תעמוד במרכז האירוע הקערה ובה החינה שתימרח לאחר מכן על ידיהם של האורחים הרבים.

כמו כן, יש לתחום מקום או חדר אשר בו יתלבשו החתן והכלה. במהלך האירוע הם נוהגים להחליף בגדים כמה וכמה פעמים, הכלה מחדשת את האיפור ואת התסרוקת שלה ולכן חייב להיות מקום המרוחק מעיני הקהל ששם אפשר להתלבש בחופשיות. לקראת התהלוכה מצטרפות נשים רבות לחגיגה, גם הן לובשות את השמלות המסורתיות בחדר זה.

מקום לחינה בנתניה

לאורכו של האירוע רחבת הריקודים מלאה במוזמנים הנהנים ממוסיקה אותנטית ולכן בודקים באולם לחינה בשרון אם יש להם מערכת הגברה איכותית, מערך לדים צבעוניים שיוסיפו רבות להצלחת האירוע.

בעלי האירוע בחינה בשרון טועמים ובוחרים מבין כל האפשרויות את המאכלים הייחודיים שנראה להם שהקהל יאהב ביותר. בכניסה לאירוע האורחים ייהנו מדוכנים המכילים כמה סוגים של מטעמים כמו קבבים שצולים במקום, קוסקוס עם שפע של ירקות ומבחר של מטוגנים.

הנושא הגסטרונומי מותאם לאירוע ולכן ברוב המקרים התפריט מבוסס על אוכל מרוקאי, תימני או הודי אותנטי בהתאם לסוג החינה. השף במקום מציע סוגים רבים של מאכלים המתאימים לחינה בשרון כיוון שהקהל מצפה באירועים הללו לאוכל המסורתי המוכר מבית אמא, הכולל את הסלטים האהובים והטריים בשלל צבעים, חריפים, פיקנטיים ומתוקים.

לאורך אחד הקירות יוצב שולחן ובו שפע של שקיות המכילות שקדים, אגוזים, קשיו, צימוקים וסוגים רבים של פירות יבשים המסמלים כולם שפע, פרנסה, בריאות וזוגיות מוצלחת.

×

    צרו קשר להזמנת אירוע
    Call Now Button