אולם לברית בנתניה

אולם לברית בנתניה – מזל טוב על התוספת החדשה למשפחה! עכשיו כשאתם רוצים לשתף את כל העולם במתנה המדהימה שקיבלתם ולחגוג עם האנשים האהובים עליכם, THE ONE פותחת את שעריה לחגיגת ההולדת. בין אם אתם עורכים ברית או בריתה, בצהרים או בערב. היום, כל תא משפחתי חוגג את החיים החדשים קצת אחרת.

ברית המילה איננה מצריכה, בדרך כלל, אולם מאד גדול, והאווירה בטקס כזה היא בין ההמונית לבין האינטימית, שלא כמו בחתונה, בה האווירה היא 100% המונית על פי רוב. יחד עם זאת, דווקא בטקס כה צנוע, מאד חשוב לתכנן בדיוק מה יהיה שם, וכיצד הוא יתהווה לכדי חגיגה שתשמח אתכם ואת החברים שלכם המוזמנים. לשם כך, חשוב מאד שגם כאשר הוחלט על חגיגה קטנה, לבחור באולם בו נמצאת חברת הפקות מנוסה ומקצועית.

ברית מילה באולם מעוצב ויפה – מתכון להצלחת האירוע

כאשר האולם מעוצב, נראה טוב ומכיל את כל הקונסטרוקציות הנדרשות להכלת רמת עיצוב גבוהה, זהו תנאי פתיחה טוב להצלחת האירוע. אצלנו תמצאו מבואת קבלת פנים עשירה בעיצובים, שולחנות וכסאות אורחים דקורטיביים שנבחרו בקפידה, ונוחים ביותר. כמו כן, תיהנו מתפאורת אולם ומתאורת בוטיק הן במבואות הכניסה והן בגוף האולם.

מתאים לחגיגת ברית עם ובלי טקס מלה

חלק מהחוגגים משתמשים באלמנט הטקסי של הברית בלבד, ואת המלה – מבצעים בניתוח כירורגי. חלק בוחרים לחגוג ברית מלה בשיטה המסורתית הישנה, שנעשית במקום האירוע. בשני המקרים, וואן אירועים ללא ספק מהווה את המיקום המושלם בשבילכם, עם בימה מדוגמת לסנדק, שכבר שימשה זוגות הורים רבים. כמובן שמי שחוגג ברית לאחר המילה, שנעשתה בניתוח חיצוני, ייהנה מהפקה מרשימה שתיבנה על ידי חברת הפקות מנוסה ומוצלחת.

יתרונות העבודה עם חברת הפקות

חברת הפקות בדרך כלל מספקת באנדל של הפקה, קייטרינג ותקליטנות/תאורה, כששלושת העובדים בשלושת סוגי השירותים עובדים בחברת ההפקות, מה שלא יצריך אתכם לחפש אנשים חיצוניים. בנוסף, לחברות הפקות קשרים עם אומנים וצלמים, חלקם מפורסמים ויוקרתיים במיוחד. עם קשרים כאלו אתם יכולים להוזיל עלויות, כך שבסופו של דבר, חברת הפקות גם יותר זולה מבחינה כלכלית מאשר הפקה עצמאית שנעשית על ידיכם.

וואן אירועים פותחים את שעריהם לחגיגות ברית מלה בשרון ובסביבה

האולם הנתנייתי, שממוקם בצומת פולג, מזמין גם אתכם לחגוג בריתה מלה במסגרתו. באולם – עיצובים נדירים, חברת הפקות מנוסה והוא ממוקם על צירי תנועה מרכזיים וקלים מאד להגעה מכל אזור בארץ.

צרו קשר עם וואן (One) אירועים להפקת אירועי ברית בשרון והסביבה!

ברית מילה בשרון

×
צרו קשר להזמנת אירוע
לפרטים:
072-3934555